ART / Lithographs / Litograph in colors 13862144
nr 1386 2144
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Bengt Lindström (1925-2008), Sweden. Signerad ej numrerad. Subject: 76x57, outer dimensions including frame: 84x64,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad ej numrerad. Motivet: 76x57, yttermått inklusive ram: 84x64 cm
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
1000
SEK 1600
Monday Mars 22 2021
at 20:30:54
500 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
- Thema-auction
Mar 22
Read more about Grafik
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström